Mokymai

Tiems, kas renkasi Dvasinio tobulėjimo kelią, kas nori išmokti, įsisavinti ir taikyti stiprią ir veiksmingą Energetinio darbo techniką- Kosmoenergetiką, rengiu mokymus.

Jeigu jūs norite išmokti dirbti su subtiliomis energijomis ir jų pagalba šalinti ligų ir negalavimų priežastis, skausmą, pažeidimus, koreguoti emocines ir psichologines būsenas, pritraukti sėkmę, atkurti santykius ir kurti geresnę tikrovę- kviečiu dalyvauti mokymuose, įsisavinti energijas ir Kosmoenergetikos techniką bei tapti savo paties gyvenimo Kūrėjais. 

Kosmoenergetikso metodas yra labai paplitęs ir žinomas jau virš dvidešimt metų. Teigiama, kad šis metodas

buvo itin kruopščiai tiriamas ir tobulinamas pačiose slapčiausiose Rusijos laboratorijose, kuriant itin veiksmingas priemones ir technikas, įgalinančias energijų pagalba įtakoti žmogų, keisti jo kūno parametrus ir savybes, fiziologinius procesus ir to pasekoje išgydyti ligas, šalinti pažeidimus ir negalavimus, atstatyti pažeistus ir sergančius organus. Veikti kitas žmogaus sferas- emocinę, intelektualinę, Dvasinę, Kūrybinę ir pan. 


Informacijai nutekėjus šis metodas per jo pradininką Petrovą buvo pradėtas skleisti žmonėms, dirbantiems už slaptųjų tarnybų ir tyrimo laboratorijų ribų.

Kosmoenergetika sulaukė labai plataus atgarsio Rusijoje ir kitose šalyse, yra pripažįstama kaip labai stipri ir efektyvi technika, padedanti įveikti daugelį negalių, tiek fizinių, tiek emocinių ar psichologinių. Taip pat šis metodas vertinamas dėl to, kad itin efektyviai padeda stiprinti, atskleisti žmogaus potencialą- jame slypinčius talentus ir gebėjimus, kurie paprastai būna latentinėse (miego ) fazėse. 

Žmogaus biolaukas yra vertinamas, deklaruojamas kaip esminis informacijos šaltinis, savyje saugantis visą informaciją apie žmogų, jo struktūrą, ligas, pažeidimus, taip pat čia slypi žmogaus gyvenimo programos- ateities įvykiai, galimybės kažką realizuoti ir pasiekti, draudimai ir kliūtys, trukdančios įgyvendinti sumanymus ir pan.
Kosmoenergetikos metodo esmė- prisijungimas prie galingų- žmogaus išorėje esančių energijų- Kosmoso energijų srautų ir darbas su šiomis energijomis, kad būtų atlikti reikiami pokyčiai žmogaus biolauke (energetinėje struktūroje). Su Kosmoso energijų pagalba galima ištrinti kenksmingus įrašus, esančius žmogaus struktūroje ir iki tol buvusios kliūtys ar apribojimai nustos veikti. Durys, kurios iki tol žmogui buvo uždarytos- atsivers, leisdamos jam pagaliau realizuoti tai, kas iki šiol buvo neįmanoma.
Taip pat šios Kosmoso energijos gali padėti Energetiškai koreguoti ir gydyti pažeistus organus, ligas, netinkamai funkcionuojančias organizmo sistemas.

Kosmoenergetikos veikimo principas- itin aukštų dažnių energija, savo vibracinėmis charakteristikomis gebanti paveikti žmogaus organų, sistemų darbą, keisti parametrus, koreguoti įvairias psichines būsenas, atlikti reikiamus pokyčius visoje žmogaus energosistemoje (biolauke). 
Kosmoenergetikos specialistas geba susikoncentruoti ties reikiamų vibracinių dažnių energijomis, jas išlaikyti sergančioje ar kitaip negaluojančioje žmogaus kūno, organizmo vietoje, žmogaus pojūčių, emocijų, minčių terpėje ir atlikti reikiamus pokyčius.
Tai energovibracinis- rezonansinis metodas, nes tikslas- rezonuoti  su pažeistomis žmogaus kūno ar sistemų vietomis ir pasiekus šį rezonansą, jas perderinti, perkoduoti į reikiamą sveikatos režimą.

Šio veiksmingo metodo galima mokytis ir jeigu pasirinksite mane kaip Mokytoją ir patirtį šioje srityje turintį specialistą, perduosiu jums turimas žinias, atliksiu reikiamus Kosmoso energijų iškvietimus ir suderinimus su jūsų sistema (iniciacijos), jūs gausite reikiamus kodus ir techniką, kad patys savarankiškai galėtumėte išsikviesti ir naudoti šias galingas energijas norimiems pokyčiams pasiekti.

Kosmoenergetikos mokymai prasideda nuo Kosmoenergetikos pradžiamokslio seminaro. Jame mokomės visų darbo su Kosmoso energijomis pagrindų. Mokomės kaip sau sukurti ir išlaikyti stiprią energetinę apsaugą (apsauga kuriame su energijos Firast pagalba), taip pat mokomės energetinio valymo ar sau ar kitiems technikų, mokomės kaip su energijomis gydyti pažeistas ar sergančias, problemines kūno vietas. Taip pat sužinome kaip padidinti savo energinį potencialą, pakelti gyvybinį tonusą, įgauti daugiau galios ir jėgų.
Šiame pirmame (pradžiamokslio seminare) mokomės ir įsisaviname trijų Kosmoenergetikos kanalų (Farun-Buda, Firast ir Zevs) energijas, vyksta suderinimai (iniciacijos) į šias energijas, mokinys gauna energijų kodus, kad galėtų vėliau pats savarankiškai išsikviesti šias energijas ir panaudoti ar sau ar kitiems žmonėms pagalbai ir energetiniam gydymui ar korekcijai.

Taigi jeigu jums įdomu visa kas susiję su:

  • Ezoterika, Parapsichologija, Magija, Kosmoso energijomis ir žmogaus biolauku
  • Žmogaus energetine - informacine sistema ir ten slypinčia informacija ir programomis
  • Energetiniu darbu ir šio proceso galimybėmis įtakoti žmogaus savijautą ir būsenas
  • Žmoguje slypinčiais kodais ir programomis, blokais
  • Nužiūrėjimais, prakeiksmais, porča ir kitais pažeidimais ir galimybėmis tai pašalinti
  • Galimybėmis energijų pagalba keisti gyvenimą
  • Akašos kronikomis, praeities, dabarties ir ateities įrašais
  • Trečiąja akimi ir su ja susijusiais gebėjimais, jų atvėrimu
  • Aiškiaregystės ir aiškiagirdystės ugdymu
  • Meilės į savo ar kitų gyvenimą pritraukimu...
Tuomet pataikėte tikrai ten kur reikia, ir lauksiu jūsų mano vedamuose mokymuose.
Mokymai vyksta Kaune, mokymų grafiką galite rasti čia:   

Žinoma, būtina išankstinė registracija. Teirautis ir registruotis galima mano el.paštu: kosmoenergetika.tau @gmail.com arba tel.: +37064879096


Daugiau informacijos apie kosmoenergetika galite rasti svetainėje http://www.kosmoenergetika.lt/, čia skelbiamos Kosmoenergetikos naujienos, čia rasite Kosmoso kanalų aprašymus, veikimo sritį, paaiškinimus kur ir kaip galime suteikti pagalbą su energijomis. Čia ir kitų Mokytojų mokymų grafikai, mano ir kitų kolegų bei specialistų informacija ir pranešimai...

***